Schäfer Technic Zestaw kołowy do napraw - Zestaw kołowy do napraw

Zestaw kołowy do napraw

RZA


Zestaw kołowy do napraw schäfer-technic może być używany do remontów cząstkowych lub do operacji całopowierzchniowego utrwalania nawierzchni drogowych.

W jednej pojedynczej operacji wybrany odcinek jezdni jest spryskiwany lepiszczem, następnie rozścielany jest dwukrotnie kruszony i przesiewany grys, po czym natychmiast wałowany przy użyciu walców do zagęszczania grysu.

Remontowane pasy jezdni mogą mieć szerokość od 250 mm do max. 3500 mm. Dzięki temu, że maszyny te posiadają własne urządzenie załadunkowe to mogą one być zaopatrywane w grys bezpośrednio z wywrotki na placu budowy, umożliwiając tym samym ogromny wzrost wydajności pracy.

Możliwość wyboru różnego wyposażenia opcjonalnego (dodatkowego) sprawia, że maszyna może spełniać wszystkie wymagania klienta.

pobierz ofertę w PDF

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.