Schäfer Technic Maszyny do mikrodywaników - Maszyny do mikrodywaników

Maszyny do mikrodywaników

SM, SMS, SM-SL


Dzięki zastosowaniu wypróbowanych składników mieszanki i precyzyjnych urządzeń dozujących maszyny do renowacji nawierzchni w technologii microsurfacing firmy schäfer-technic mają możliwość wytwarzania mieszanki asfaltowej o doskonałej jakości.

Zbiorniki kruszywa o pojemności do 14 m sześciennych, zbiorniki emulsji bitumicznej o objętości do 8000 litrów, koryto rozdzielcze o szerokości roboczej do 4,2 m oraz ergonomiczny pomost operatora sprawiają, że maszyna jest bardzo uniwersalna i wygodna w użyciu. System jako całość ze swoim urządzeniem do wstępnego spryskiwania emulsją zapewnia doskonałą jakość i znaczną poprawę wiązania między warstwami nawierzchni. Maszyna posiada wydajność mieszania od 30 do 90 ton/h oraz automatyczny układ dozowania sterowany za pomocą czujników.

pobierz ofertę w PDF

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.