Wynajem podajnika masy bitumicznej VÖGELE MT 3000-2i Offset

Wynajem podajnika masy bitumicznej

W zakres usług oferowanych przez firmę Bellator wchodzi wynajem podajnika masy bitumicznej. To urządzenie, które pośredniczy w bezkontaktowym załadunku masy bitumicznej między samochodami a układarką mieszanki mineralno-asfaltowej. Dzięki wykorzystaniu podajnika możliwe jest uniknięcie kosztownych, nierzadko generujących straty materiałowe przestojów, a także utrzymanie odpowiednio wysokiej temperatury mieszanki oraz jej prawidłowego zagęszczenia. Ma to ogromny wpływ na zachowanie wysokiej jakości rozkładanej nawierzchni oraz utrzymanie harmonogramu robót. Podajnik masy bitumicznej znajduje zastosowanie w trakcie realizacji większych inwestycji, podczas których w ruchu ciągłym układa się dłuższe odcinki nawierzchni.

Wynajem podajnika masy bitumicznej

Nasza oferta obejmuje wynajem podajnika masy bitumicznej marki VÖGELE. Model MT 3000-2i Offset to innowacyjne urządzenie, które zapewnia niezmiennie wysoki przepływ mieszanki mineralno-asfaltowej w trakcie wszystkich prac – zarówno przy budowie dróg, jak i na przykład wypełnianiu zasypką przydrożnych rowów. Innowacyjny system podawania maksymalizuje wydajność podawania masy bitumicznej, a system operacyjny ErgoPlus gwarantuje bezpieczeństwo oraz prostotę obsługi układarki asfaltu. Model MT 3000-2i Offset wyposażony jest w podwozie gąsienicowe zapewniające mobilność i łatwość sterowania na każdej powierzchni, a także nowoczesny, potężny, a jednocześnie ekonomiczny silnik Diesla o mocy 160 kW i 2000 obrotach na minutę.

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.