Urząd w Bielsku-Białej się rozbudowuje i szuka wykonawcy

Urząd w Bielsku-Białej się rozbudowuje i szuka wykonawcy

Fot-Wikipedia-Gaj777

Fot. Wikipedia/Gaj777

[2020-04-16] Bielski urząd miejski rozpisał przetarg na przebudowę budynku zakupionego w 2019 r. od Beskidzkiej Spółdzielni Ogrodniczej. Obiekt stoi w pobliżu magistratu. Mają się w nim znaleźć biura urzędu.

Przetarg został ogłoszony w środę, 15 kwietnia. Firmy mają czas na złożenie oferty do końca miesiąca. Wykonawca będzie miał pół roku od podpisania umowy na realizację zadania.

Rzecznik bielskiego magistratu Tomasz Ficoń przypomniał, że gmina kupiła budynek od spółdzielni za 2,9 mln zł. Dodał, że po zakończeniu przebudowy i adaptacji znajdą się w nim magistrackie biura. Dzięki temu urzędowa baza zostanie powiększona o ponad 2,3 tys. m kw.

Budynek, który samorząd kupił od spółdzielni, nie jest zabytkowy. Bielski urząd miejski obecnie zajmuje przede wszystkim zabytkowy Ratusz, a także zaadaptowane budynki pofabryczne vis a vis niego. 

pap-logo

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.