Wynajem koparki DOOSAN DX 255 LC-3 – bardzo dobry stan techniczny

Wynajem koparki DOOSAN DX 255 LC-3

thumb-dx-255-lc-3

Firma Bellator proponuje swoim Klientom wynajem koparki DOOSAN DX 255 LC-3. To maszyna średniej wielkości, o masie operacyjnej 25,1 t. Koparka zaopatrzona jest w gąsienice o szerokości 600 mm. W zakres wyposażenia urządzenia wchodzi: łyżka skarpowa, łyżka koparkowa, wysięgnik jednoczęściowy, centralne smarowanie, szybkozłącze Lehnhoff MS21, zamki siłownika oraz pompa zbiornika paliwa. Koparka ma również radio, klimatyzację oraz tylną kamerę. Maszyna znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym. Po zakończeniu okres wynajmu istnieje możliwość wykupu koparki na preferencyjnych warunkach. Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem koparki DOOSAN, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Koparki gąsienicowe DOOSAN

Południowokoreańskie przedsiębiorstwo DOOSAN zajmuje się produkcją koparek gąsienicowych przystosowanych do różnego rodzaju prac – kopania, podnoszenia oraz ładowania. Maszyny DOOSAN wykorzystywane są przy dużych projektach budowlanych, budowie dróg, wykopach, w górnictwie, na wysypiskach i w wielu innych miejscach. Większość koparek DOOSAN to modele LC, o zwiększonej długości, co zapewnia większą stabilność podczas trudnych prac. Maszyna może zostać wyposażona w dodatkową przeciwwagę, a także dłuższy wysięgnik lub ramię, w tym o bardzo długim zasięgu w przypadku niektórych modeli, co zapewnia możliwość wykonania wszystkich prac.

pobierz ofertę w PDF

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57
Email biuro@bellator-mb.pl

Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.