Wozidła

W naszej ofercie znajdą Państwo maszyny (wozidła), które będą odpowiadały Państwa potrzebom i idealnie sprawdzą się w trakcie pracy. Zapraszamy państwa do zakładki: Maszyny na zamówienie, gdzie znajdują się długa lista maszyn, które możemy sprowadzić specjalnie dla Państwa.

Oferowane przez naszą firmę maszyny mają sprawdzony przebieg, a niedawne lata produkcji sprawiają, że zastosowane są w nich nowoczesne technologie, które obniżają koszt użytkowania, zwiększając efektywność pracy.

Prowadzimy również serwis oraz zajmujemy się sprzedażą części zamiennych (oryginalnych i ich zamienników) – gwarantujemy ekspresową naprawę w terenie lub w naszej siedzibie, w zależności od rodzaju usterki.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze istnieje potrzeba zakupu danej maszyny, dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy wypożyczenie maszyn budowlanych bądź drogowych. W tym celu zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu maszyn.

W razie zainteresowania prosimy o pozostawienie adresu email lub telefonu.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Wiadomość

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.bellator-mb.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELLATOR MASZYNY BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bellator-mb.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57