Walce HAMM

Walce HAMM

Walce HAMM to niezwykle szeroka grupa maszyn o zróżnicowanych parametrach. W ofercie firmy znajduje się ponad 200 modeli o masie od 1,5 do 25 t, dzięki czemu każdy Klient może być pewny znalezienia maszyny dopasowanej do swoich potrzeb. Walce HAMM wykorzystywane są do robót ziemnych, budowy dróg, ogrodnictwa i w architekturze krajobrazu na całym świecie.
Oferta HAMM obejmuje:
• walce jednowałowe o masie od 5 do 25 t – z bębnem gładkim, okołkowanymi, VIO lub kruszącym;
• walce tandemowe o masie od 1,5 do 14 t – do wszystkich zastosowań podczas budowy dróg asfaltowych;
• walce ogumione o masie od 8 do 28 t – do zagęszczania podczas robót ziemnych oraz budowy dróg.

Hamm – specjalista w produkcji walców do budowy dróg i robót ziemnych

Niemiecka firma HAMM AG, będąca częścią WIRTGEN GROUP, to specjalista w produkcji walców do budowy dróg i robót ziemnych. Przedsiębiorstwo zostało założone w niemieckim mieście Tirschenreuth przez braci Franza oraz Antona Hammów w 1878 roku. W 1911 roku firma zaprezentowała pierwszy na świecie zmotoryzowany walec drogowy. Po I wojnie światowej przedsiębiorstwo znalazło klientów w innych europejskich państwach, a po II wojnie światowej – również na innych kontynentach. Założono fabryki we Włoszech, Japonii oraz Czechosłowacji. Pod koniec lat 80 firma otworzyła nową, nowoczesną fabrykę, a pod koniec XX wieku znalazła się w rękach WIRTGEN GROUP, które w 2017 roku połączyło się z przedsiębiorstwem John Deere. Obecnie w siedzibie firmy w Tirschenreuth zatrudnionych jest ponad 1000 pracowników.

W razie zainteresowania prosimy o pozostawienie adresu email lub telefonu.

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon

  Wiadomość

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.bellator-mb.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELLATOR MASZYNY BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bellator-mb.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

  BELLATOR

  Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
  Aleja Rodziny Gürtlerów 101
  41-700 Ruda Śląska
  Tel./fax +48 32 340 80 57
  Email biuro@bellator-mb.pl

  Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.