Spycharki - nowe i używane

Spycharki

Spycharka jest niezbędną maszyną, bez której nie mogą się obejść żadne roboty ziemne. Dysponujemy maszynami o zróżnicowanej mocy i różnych rodzajach lemiesza, więc z pewnością wybiorą Państwo spycharkę odpowiednią do specyfiki wykonywanych robót. Jeżeli jednak obecnie w naszej ofercie nie znajdują się właściwe dla Państwa potrzeb, to zapraszamy na podstronę: Maszyny na zamówienie, na której znajdują się katalogi maszyn, które możemy dla Państwa sprowadzić.

Wszystkie spycharki, mimo że używane, są w doskonałym stanie dzięki sprawdzonemu przebiegowi i serwisowi przedsprzedażowemu, który wykonywany jest przez naszą firmę. Dodatkowo chcemy zaznaczyć, że wykonujemy również wszelkie usługi związane z serwisem pogwarancyjnym, a w przypadku awarii w trakcie pracy możemy dokonać naprawy nawet na miejscu robót – doskonale wiemy, że transport części zamiennych, których sprzedaż również prowadzimy, jest znacznie tańszy od transportu całej maszyny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także wiele części zamiennych (oryginalnych oraz ich zamienników)

Jeśli interesuje Państwa wypożyczenie spycharki, zapraszamy do kontaktu w celu wynajmu, który także prowadzimy.

W razie zainteresowania prosimy o pozostawienie adresu email lub telefonu.

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon

  Wiadomość

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.bellator-mb.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELLATOR MASZYNY BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bellator-mb.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

  BELLATOR

  Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
  Aleja Rodziny Gürtlerów 101
  41-700 Ruda Śląska
  Tel./fax +48 32 340 80 57
  Email biuro@bellator-mb.pl

  Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.