Urządzenia dla drogownictwa od Schäfer Technic

Firma Bellator prowadzi sprzedaż nowych maszyn i urządzeń do budowy i remontów dróg niemieckiej firmy Schäfer Technic GmbH. W naszej ofercie można znaleźć cały sprzęt dla drogownictwa wytwarzany przez Schäfer Technic.

Urządzenia do rozkładania mas bitumicznych

Proponujemy maszyny do naprawiania ubytków nawierzchni z pojemnymi zbiornikami emulsji bitumicznej i kruszywa. Maszyny są dostępne zarówno w wersjach montowanych na samochodach ciężarowych, jak i jako urządzenia ciągnione. Schäfer Technic produkuje sprzęt pozwalający na wykonywanie napraw metodą tradycyjną i ręczne rozprowadzanie mieszanki. Są także dostępne maszyny pozwalające na punktowe układanie łat bitumicznych za pomocą sterowanych ręcznie bądź zdalnie wysięgników o zróżnicowanym zasięgu, również w wersjach zamocowanych na żurawiu sterowanym hydraulicznie. Wśród wytwarzanych urządzeń znajdują się także maszyny umożliwiające rozściełanie mikrodywaników bitumicznych o różnej szerokości, umożliwiającej zarówno naprawę mniejszych uszkodzeń, jak i przeprowadzanie napraw całej szerokości pasa nawierzchni.

Urządzenia do transportu bitumu i skrapiarki nawierzchni

W naszej ofercie znajdują się również produkowane przez firmę Schäfer maszyny do transportowania bitumu na miejsce prowadzonych robót oraz pozwalające na skrapianie przed ułożeniem kolejnych warstw nawierzchni oraz skrapianie do utrwalania powierzchniowego już utwardzonych nawierzchni. Wśród oferowanych przez nas urządzeń znajdują się specjalistyczne cysterny o dużej pojemności umożliwiające transport i podgrzewanie emulsji bitumicznej czy bitumu, dostępne zarówno w wersji montowanej na podwoziu samochodu ciężarowego, jak i przeznaczonej do transportu na przyczepach. Firma Schäfer dostarcza także skrapiarek do powlekania warstwą lepiszcza krańców drogi, studzienek, krawężników czy innych elementów infrastruktury łączących się z układanymi warstwami nawierzchni.

Urządzenia do uszczelniania połączeń i napraw

Firma Schäfer Technic produkuje również urządzenia do prac przy uszczelnianiu połączeń między fragmentami nawierzchni i dokonywaniem niewielkich napraw struktury drogi. Dostępne są urządzenia w formie agregatów pozwalające na podgrzewanie i rozprowadzanie przy pomocy precyzyjnych lancy mieszanki bitumicznej oraz sprzęt do wycinania uszkodzonych elementów i oczyszczania otworów przed dokonaniem naprawy, a także osobne urządzenia do rowkowania, szczotki mechaniczne i lance.

Wśród urządzeń produkowanych przez Schäfer Technic GmbH są także urządzenia do równomiernego rozkładania żwiru do montażu na samochodach ciężarowych oraz wiele urządzeń i maszyn specjalistycznych do przygotowywania mas bitumicznych czy kompleksowego wykonywania remontów nawierzchni.

Schäfer Technic GmbH – renomowany producent sprzętu dla drogownictwa

Firma Schäfer Technic GmbH z Fellbach to przedsiębiorstwo z ponad 130-letnimi tradycjami w wytwarzaniu sprzętu mechanicznego. Została założona w 1898 roku przez Johannes Schäfer i rozpoczynała swoją działalność od produkcji sprzętu rolniczego. Z czasem rozpoczęto wytwarzanie urządzeni przeznaczonych dla budownictwa. W latach 80-tych XX wieku firma Schäfer Technic skoncentrowała się na projektowaniu i wytwarzaniu maszyn do budowy dróg i napraw nawierzchni. Dziś produkty firmy są uznawane za jedne z lepszych i najbardziej innowacyjnych. Cieszą się znakomitą renomą i są szeroko wykorzystywane przez firmy z branży napraw i budowy dróg. Wszystkie konstrukcje są projektowane i budowane w taki sposób, by jak najlepiej spełniały oczekiwania odbiorców. Firma Schäfer realizuje ten cel, pozostając w ciągłym kontakcie z użytkownikami swoich produktów i zbierając ich opinie i uwagi. W Polsce produkty Schäfer Technic GmbH z Fellbach można zamówić dzięki firmie Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

W razie zainteresowania prosimy o pozostawienie adresu email lub telefonu.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Wiadomość

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.bellator-mb.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELLATOR MASZYNY BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bellator-mb.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57