Minikoparki - nowe i używane

Minikoparki

Minikoparki są najlepszym rozwiązywaniem przy niewielkich pracach ziemnych, np. przy kopaniu rowów do kabli lub niewielkich rur. Kompaktowe wymiary znacznie ułatwiają transport, a niewielka masa przy zachowaniu wystarczającej do lekkich prac mocy sprawia, że korzystanie z minikoparek jest bardzo ekonomiczne. W naszej ofercie znajdują się używane minikoparki o różnej wielkości, a niektóre z nich mają dodatkowo wymienny osprzęt roboczy, dzięki czemu minikoparka staje się maszyną wielofunkcyjną.

Wszystkie maszyny z naszej oferty objęte są serwisem przedsprzedażowym wykonywanym w naszej siedzibie – gwarantujemy więc ich pełną sprawność. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych oraz serwis pogwarancyjny, dzięki czemu możemy w szybkim tempie naprawić wszelkiego rodzaju awarie – również u klienta.

W razie zainteresowania prosimy o pozostawienie adresu email lub telefonu.

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon

  Wiadomość

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.bellator-mb.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELLATOR MASZYNY BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bellator-mb.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

  BELLATOR

  Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
  Aleja Rodziny Gürtlerów 101
  41-700 Ruda Śląska
  Tel./fax +48 32 340 80 57
  Email biuro@bellator-mb.pl

  Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.