Minikoparki

Minikoparki są najlepszym rozwiązywaniem przy niewielkich pracach ziemnych, np. przy kopaniu rowów do kabli lub niewielkich rur. Kompaktowe wymiary znacznie ułatwiają transport, a niewielka masa przy zachowaniu wystarczającej do lekkich prac mocy sprawia, że korzystanie z minikoparek jest bardzo ekonomiczne. W naszej ofercie znajdują się używane minikoparki o różnej wielkości, a niektóre z nich mają dodatkowo wymienny osprzęt roboczy, dzięki czemu minikoparka staje się maszyną wielofunkcyjną.

Wszystkie maszyny z naszej oferty objęte są serwisem przedsprzedażowym wykonywanym w naszej siedzibie – gwarantujemy więc ich pełną sprawność. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych oraz serwis pogwarancyjny, dzięki czemu możemy w szybkim tempie naprawić wszelkiego rodzaju awarie – również u klienta.

W razie zainteresowania prosimy o pozostawienie adresu email lub telefonu.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Wiadomość

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.bellator-mb.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELLATOR MASZYNY BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bellator-mb.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57