Koparko ładowarki

Oferowane przez nas koparko-ładowarki to dwufunkcyjne maszyny, które są niezbędne przy większości robót ziemnych. Ich praktyczność pozwala zaoszczędzić czas oraz znacznie ograniczyć wydatki, a dodatkowo w większości z nich można bez problemu dokonać wymiany narzędzi roboczych, dzięki czemu znacznie zwiększa się spektrum możliwości koparko-ładowarki.
Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie używane maszyny mają niewielki przebieg i są objęte pełnym serwisem przedsprzedażowym, który wykonujemy w naszej siedzibie, co gwarantuje Państwu bezawaryjne używanie kupionych u nas koparko-ładowarek najlepszych firm.

Posiadamy również oryginalne części zamienne oraz ich zamienniki, więc mają Państwo gwarancję szybkiego i preferencyjnego serwisowania w naszej firmie.

W razie zainteresowania prosimy o pozostawienie adresu email lub telefonu.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Wiadomość

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.bellator-mb.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELLATOR MASZYNY BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bellator-mb.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

BELLATOR

Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
Aleja Rodziny Gürtlerów 101
41-700 Ruda Śląska
Tel./fax +48 32 340 80 57