Koparko ładowarki - nowe i używane

Koparko ładowarki

Oferowane przez nas koparko-ładowarki to dwufunkcyjne maszyny, które są niezbędne przy większości robót ziemnych. Ich praktyczność pozwala zaoszczędzić czas oraz znacznie ograniczyć wydatki, a dodatkowo w większości z nich można bez problemu dokonać wymiany narzędzi roboczych, dzięki czemu znacznie zwiększa się spektrum możliwości koparko-ładowarki.
Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie używane maszyny mają niewielki przebieg i są objęte pełnym serwisem przedsprzedażowym, który wykonujemy w naszej siedzibie, co gwarantuje Państwu bezawaryjne używanie kupionych u nas koparko-ładowarek najlepszych firm.

Posiadamy również oryginalne części zamienne oraz ich zamienniki, więc mają Państwo gwarancję szybkiego i preferencyjnego serwisowania w naszej firmie.

W razie zainteresowania prosimy o pozostawienie adresu email lub telefonu.

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon

  Wiadomość

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.bellator-mb.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELLATOR MASZYNY BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@bellator-mb.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

  BELLATOR

  Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
  Aleja Rodziny Gürtlerów 101
  41-700 Ruda Śląska
  Tel./fax +48 32 340 80 57
  Email biuro@bellator-mb.pl

  Zamieszczone na stronach portalu internetowego prowadzonego przez ABRYS Sp. z o.o. w ramach domeny bellator-mb.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, jest zabronione.